
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SMAJ |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | - |
| Bidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 22V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 24.4V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 35.5V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 11.27A |
| Power - Peak Pulse: | 400W |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | Automotive, Telecom |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AC, SMA |
| Supplier Device Package: | DO-214AC (SMA) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SMAJ22CA-F1-0000HF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 78V 125V DO204AL
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA
TVS DIODE 145V 234V DO204AC
TVS DIODE 22V 35.5V SMA
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
CONN RCPT USB2.0 MICRO B SMD R/A
QUAD-MODE MIXER