MXSMLJ20AE3
Description
TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
DataSheet
MXSMLJ20AE3 PDF
Bidirectional Channels:-
Voltage - Reverse Standoff (Typ):20V
Voltage - Breakdown (Min):22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:32.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):92.6A
Power - Peak Pulse:3000W (3kW)
Capacitance @ Frequency:-
Operating Temperature:-65°C ~ 150°C (TJ)