PESD2CANFD24U-QCZ
Description
PESD2CANFD24U-QC/SOT8009/DFN14
DataSheet
PESD2CANFD24U-QCZ PDF
Bidirectional Channels:2
Voltage - Reverse Standoff (Typ):24V (Max)
Voltage - Breakdown (Min):25.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:43V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):1.9A (8/20µs)
Power - Peak Pulse:-
Power Line Protection:No
Applications:Automotive, CAN
Capacitance @ Frequency:3.2pF @ 1MHz
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C (TA)