
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Automotive, AEC-Q101, SM15T, TransZorb® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Discontinued at Digi-Key |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Bidirectional Channels: | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 18.8V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 20.9V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 30.6V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 49A |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | Automotive |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AB, SMC |
| Supplier Device Package: | DO-214AB (SMCJ) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SM15T22AHE3/57T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 53V 85V DO204AL
TVS DIODE 8.5V 15.9V DO204AC
TVS DIODE 58V 93.6V DO204AL
SP3T SWITCH GAAS MMIC
TVS DIODE 18.8V 30.6V DO214AB
FIXED IND 1.3UH 535MA 220 MOHM
FIPJACK, BRAIDED HOSE PET, COLD