B30-R6400
Manufacturer
Brady Corporation
VIGOR # :
Description
R6400 PRINTER RIBBON 200' BK
Catalog
Accessories
DataSheet
B30-R6400 PDF
Type Description
Series:R6400
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Resin Ribbon
Specifications:Resin Ribbon, Black, 4.33" x 200'
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BWS-PWIDS-CD
BWS-PWIDS-CD
BWS-PWIDS-DVD
2129
RASPBERRY PI ADD-ON PACK
52059
CART RBN MMK GREEN 4.4X290FT 2/B
78RB09ST
78RB09ST
SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
RFU-623
RFU-623
MUHF MALE-TNC FEMALE
B30-R6400
B30-R6400
R6400 PRINTER RIBBON 200' BK
PLL120007
PLL120007
NACTUS 6X2 1" PITCH IESNA TYPE I