B122-000-60
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
EXTENDER 60HZ VIDEO HDMI F/F
Catalog
Accessories
DataSheet
B122-000-60 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:HDMI Booster/Extender
Specifications:-
For Use With/Related Products:P568 Cable
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DAP4BC-G0-6
DAP4BC-G0-6
DATA ACCESS PORT, 4IN. BASE, GFC
R6607
R6607
R6607, 4.33" X 984'
BHDBT-T-SI-4X4
BHDBT-T-SI-4X4
HDBASET HDMI OVER CAT5E/6/6A 4X4
C1210C122J5GACTU
C1210C122J5GACTU
CAP CER 1200PF 50V NP0 1210