U256-025-R
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
ENCLOSURE HARD DRIVE 2.5" USB
Catalog
Accessories
DataSheet
U256-025-R PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:External Storage
Specifications:Data Transfer up to 480 Mbps
For Use With/Related Products:Notebook
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PWS-770-GPSAN00E
PWS-770-GPSAN00E
ACCESSORY PWS-770 GPS SMA CABLE
RIBBON HSS R 83/300
SF400-G-GB/IE
SF400-G-GB/IE
INTELL SMS SERVER 4PORT UK ACCY
TSOD1F1HM RVG
TSOD1F1HM RVG
DIODE GEN PURP 100V 1A SOD123FL
HBC1694A
HBC1694A
CONN HDBNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
STP6X13YL
STP6X13YL
COPPER PATCH CORD, CAT 6A, YELLO
U256-025-R
U256-025-R
ENCLOSURE HARD DRIVE 2.5" USB