P2003F30V00
Manufacturer
APEM Inc.
VIGOR # :
Description
P TRACKBALL
Catalog
Computer Mouse, Trackballs
DataSheet
P2003F30V00 PDF
Type Description
Series:*
Package:-
Part Status:Obsolete
Type:-
Interface:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
JW-T0210
JW-T0210
MOUSE WIRELESS 3BUTTON BLACK
96MS-OP2-USB-LT2
96MS-OP2-USB-LT2
MOUSE OPT USB LOGITECH M100
TRACKBALL UNIT PS2
1N456A
1N456A
DIODE GEN PURP 30V 500MA DO35
WM033R,AL
WM033R,AL
BOX ABS ALMOND 4.38"L X 3.25"W
1N4938_T50R
1N4938_T50R
DIODE GEN PURP 200V 500MA DO35