G80-1800LPCEU-2
Description
KEYBOARD 104 KEY USB/PS2 BLCK
DataSheet
G80-1800LPCEU-2 PDF
Type Description
Series:G80-1800
Package:Box
Part Status:Active
Type:Keyboard
Number of Keys:104
Interface:PS/2, USB
Features:Compact
Color:Black
Size / Dimension:15.910" L x 7.090" W x 1.690" H (404.00mm x 180.00mm x 43.00mm)