M15A-1101
Manufacturer
TPK America LLC
VIGOR # :
Description
MONITOR TRU 15" TOUCH DESKTOP
Catalog
Monitors
DataSheet
M15A-1101 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Touchscreen:2 Point Multi-Touch
Interface:VGA
Dot Pixels:1024 x 768
Diagonal Screen Size:15.00" (381.00mm)