K32A-0111
Manufacturer
TPK America LLC
VIGOR # :
Description
MONITOR TRU SLIM 32" TOUCH DESKT
Catalog
Monitors
DataSheet
K32A-0111 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Touchscreen:2 Point Multi-Touch
Interface:DVI-D, VGA
Dot Pixels:1920 x 1080
Diagonal Screen Size:32.00" (812.80mm)