96PR-102-UW2-M
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
MOBILE PRINTER 2" 203DPI WIFI US
Catalog
Printers, Label Makers
DataSheet
96PR-102-UW2-M PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Handheld
Type Attributes:Thermal Printer, Direct
Style:Barcodes, Labels, Receipts
Specifications:203 dpi (8 dots/mm), Print Speed 4" (102mm/s), Print Width 2" (50.8mm), USB 2.0, WiFi