PF116W9E
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
11.6" PRIVACY FILTER
Catalog
Privacy Filters, Screen Protectors
DataSheet
PF116W9E PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Applications:-
Diagonal Screen Size:-
Viewing Area:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AG190C4B
AG190C4B
AG19.0 ANTI-GLARE FILTER FOR STA
PFMP13
PFMP13
PRIVACY FILTER MACBOOK 13"
AFTMS001
AFTMS001
EASY-ON ANTI-GLARE FILTER FOR MI
SiT3373AI-4B9-30NG625.000000X
SiT3373AI-4B9-30NG625.000000X
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
CNX_C_E_2_1_06
CNX_C_E_2_1_06
5MM CABLE ASSY
DMT67M8LPSW-13
DMT67M8LPSW-13
MOSFET N-CH 60V 17.3A/82A PWRDI
PF116W9E
PF116W9E
11.6" PRIVACY FILTER