RJADK15P7080821
Manufacturer
NorComp
VIGOR # :
Description
ADAPT DB15M TO RJ45 JACK
Catalog
Between Series Adapters
DataSheet
RJADK15P7080821 PDF
Type Description
Series:RJADK
Package:Bag
Part Status:Active
Convert From (Adapter End):D-Sub, 15 Pin Male
Convert To (Adapter End):Modular, Female Jack, 8p8c (RJ45)
Features:-
Color:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AT-23053
AT-23053
ADAPT DB25F TO 6P6C JACK BEIGE
CONN D-SUB PLUG 9POS STR
EHRCABNCBX
EHRCABNCBX
ADAPT BNC JACK TO RCA JACK
RJADK15P7080821
RJADK15P7080821
ADAPT DB15M TO RJ45 JACK
SN74ACT563PW
SN74ACT563PW
IC OCTAL D TRANSP LATCH 20-TSSOP
LN876RCPX
LN876RCPX
LED ORANGE 3.2MM ROUND T/H