PAG.M1.4NL.AC39N
DataSheet
PAG.M1.4NL.AC39N PDF
Orientation:G
Shell Material:Polysulfone (PSU)
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:Gold
Color:Black
Shielding:Unshielded
Current Rating (Amps):2A
Voltage Rating:-
Cable Opening:0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)
Operating Temperature:-50°C ~ 150°C