8D025F43BN
Description
8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP
DataSheet
8D025F43BN PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Ingress Protection:-
Material Flammability Rating:-
Features:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
8D523S55SN
8D523S55SN
CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
KJL3T23N55SN
KJL3T23N55SN
CIRCULAR
YACT20MD05JN000000
YACT20MD05JN000000
SQUARE FLANGE RECETACLE
C0603X182M4HAC7867
C0603X182M4HAC7867
CAP CER 0603 1.8NF 16V ULTRA STA
G3PF-225B-CTB DC24
G3PF-225B-CTB DC24
SSR RELAY 25A 100-240V