DTS20F25-43SE-6149 [V001]
Description
RECP ASSY
DataSheet
DTS20F25-43SE-6149 [V001] PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Ingress Protection:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
D38999/20MC35PN
D38999/20MC35PN
CONN RCPT MALE 22POS GOLD CRIMP
PAG.M0.4TL.AC39V
PAG.M0.4TL.AC39V
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
D38999/26WE6SN-CGMSS3
D38999/26WE6SN-CGMSS3
CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
SiT3373AC-2E9-25NG270.000000Y
SiT3373AC-2E9-25NG270.000000Y
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
SiT3372AC-2B9-33NG148.350000T
SiT3372AC-2B9-33NG148.350000T
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
EHT-110-01-S-D-SM-LC-P
EHT-110-01-S-D-SM-LC-P
CONN HEADER SMD 20POS 2MM