DTS24T17-06PE3028
Description
JAM NUT RECEPTACLE
DataSheet
DTS24T17-06PE3028 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions:-
Shell Size - Insert:-
Shell Size, MIL:-
Mounting Type:-
Mounting Feature:-
Termination:-
Fastening Type:-
Orientation:-
Shell Material:-
Shell Finish:-
Contact Finish - Mating:-
Color:-
Ingress Protection:-
Shielding:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating:-
Cable Opening:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CA06COM-E18-1PWB
CA06COM-E18-1PWB
CIRCULAR
CIR06LCFZ-24-28S-F80-T12
CIR06LCFZ-24-28S-F80-T12
CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
CTV07RW-15-97P
CTV07RW-15-97P
CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
2557
200 MHZ 2 GSA/S 4 CH DSO
SI4767-A20-AMR
SI4767-A20-AMR
RX AM/FM 520KHZ-1.71MHZ 40QFN