
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SMK |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Style: | 2.92mm |
| Connector Type: | Plug, Male Pin |
| Contact Termination: | Solder |
| Shield Termination: | Solder |
| Impedance: | 50Ohm |
| Mounting Type: | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature: | - |
| Cable Group: | RG-402 (.141" Semi Rigid) |
| Fastening Type: | Threaded |
| Frequency - Max: | 40 GHz |
| Number of Ports: | 1 |
| Features: | - |
| Housing Color: | Gold |
| Ingress Protection: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 145-0694-001 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN EURO JACK STR
CONN SMPM PLUG STR 50OHM SMD
CONN MINI SMB PLUG STR 75 OHM
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
XTAL OSC XO 75.0000MHZ LVPECL
FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH
CONN 2.92MM PLUG STR 50 OHM