SM14ML-1D70
Description
CONN PIN 14AWG GOLD CRIMP
DataSheet
SM14ML-1D70 PDF
Type Description
Series:Trim Trio® SM/SC-M
Package:Bulk
Contact Termination:Crimp
Wire Gauge:14 AWG
Contact Material:Copper Alloy
Contact Finish:Gold
Contact Finish Thickness:Flash
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
D-602-0146
D-602-0146
CONN PIN 18-22AWG GOLD CRIMP
CONN PIN 20-24AWG GOLD CRIMP
SM14ML-1D70
SM14ML-1D70
CONN PIN 14AWG GOLD CRIMP
CBL-S1
CBL-S1
RS232 LEAD (EXCLUDING 1604 HA160
RN732ATTD2201B05
RN732ATTD2201B05
RES 2.2K OHM 0.1% 1/10W 0805
RKW-8-11-BK-C
RKW-8-11-BK-C
HOOK&LOOP TIE BLACK 11"