7906-A25FBA
Description
D-SUB RIGHT ANGLE DIP, FEMALE, W
DataSheet
7906-A25FBA PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Part Status:Active
Connector Style:-
Connector Type:-
Number of Positions:-
Number of Rows:-
Mounting Type:-
Shell Size, Connector Layout:-
Contact Type:-
Flange Feature:-
Termination:-
Shell Material, Finish:-
Contact Finish:-
Contact Finish Thickness:-
Ingress Protection:-
Material Flammability Rating:-
Current Rating (Amps):-
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS PNL MNT
CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR