
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Variocon® AML |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Insert |
| Gender: | Male |
| Number of Positions: | 2 |
| Size: | - |
| Termination Style: | Solder |
| Voltage Rating: | 600V |
| Current Rating (Amps): | 20A |
| Contact Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 1852859 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT FEMALE 14POS+1GND CRIMP
INSERT FEMALE 10POS CRIMP
MOD RJ45 MALE 8POS
CAP CER 0805 11PF 16V ULTRA STAB
CONN HDR 6POS 0.25 TIN PCB
RES 1.11K OHM 0.25% 1/16W 0402
INSERT MALE 2POS SOLDER