
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Rockstar® DSTV-HD |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Connector Type: | Insert |
| Gender: | Female |
| Number of Positions: | 24+Ground |
| Size: | 4 |
| Termination Style: | Terminal Block, Curved - Screw |
| Voltage Rating: | 250V |
| Current Rating (Amps): | 10A |
| Contact Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 1566740000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT FEMALE 6POS TERM BLOCK
INSERT FEMALE 16POS+1GND CLAMP
STAF 14 POS. F INSERT SOLDER W/O
CAP FILM 25UF 6% 370VAC RADIAL
FUSE GLASS 7A 125VAC/VDC AXIAL
M55342H 50PPM 0402 47.5 1% R TI
INSERT FMALE 24P+1GND TERM BLOCK