
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Com® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | Surface Mount |
| Type: | Mounting Box |
| Number of Ports: | 4 |
| Port Direction: | Straight |
| Color: | Black |
| Features: | Adhesive |
| For Use With/Related Products: | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Length: | 3.150" (80.00mm) |
| Width: | 3.150" (80.00mm) |
| Depth: | 0.909" (23.10mm) |
| Material: | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CBXC4BL-A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INSERT, 2 PORT, SLOPED, OFF WHIT
MINI COM 1 PORT SINGLE CLASSIC F
MOD BOX SMD 4PORT BLACK
RES 13.7K OHM 0.50% 1/4W 1206
MOD BOX SMD 4PORT BLACK
24-FIBER OM3 HD FLEX INDOOR SMAL
FIBER OPTIC CBL SC DUPLX-MTRJ 5M