
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Com® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | Single Gang |
| Type: | Faceplate |
| Number of Ports: | 4 |
| Port Direction: | Straight |
| Color: | Black |
| Features: | Label Cover/Holder with Labels |
| For Use With/Related Products: | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Length: | 5.728" (145.50mm) |
| Width: | 3.071" (78.00mm) |
| Depth: | 0.791" (20.10mm) |
| Material: | Polycarbonate (PC) |
| Material Flammability Rating: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CFPTR4BL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 133 OHM 0.1% 1/8W 0805
PRECISION MICROPOWER SHUNT VREF
IC REG LINEAR 1.8V/3V 10MLF
FACEPLATE SNGL GANG 4PORT BLACK