CHD15HDSCIWY
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
INSERT HD15 RCPT TO PCB TERM BLK
Catalog
Keystone - Inserts
DataSheet
CHD15HDSCIWY PDF
Type Description
Series:PanNet®
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:Audio/Video
Exterior Type (Adapter End):D-Sub 15 pos HD Receptacle, Female Socket
Interior Type (Adapter End):PCB with Terminal Blocks
Exterior Housing Material:-
Interior Housing Material:-
Exterior Housing Color:Almond
Interior Housing Color:-
Exterior Contact Material:-
Interior Contact Material:-
Exterior Contact Finish:-
Interior Contact Finish:-
Operating Temperature:-
Ratings:-
Specifications:Black Interior
Features:-
Quantity Unit Price Ext. Price
CJ66UIWY
CJ66UIWY
MINI-COM MODULE, CAT 3, UTP, 6 P
J00029A3001
J00029A3001
AMJ-S MODULE 2G CAT.6A T568B
CJLRCAPBU-X
CJLRCAPBU-X
CAT6A LEFT/RIGHT 45 DEGREE TG WI
CHD15HDSCIWY
CHD15HDSCIWY
C0402C223K5REC
C0402C223K5REC
CAP CER 0402 22NF 50V X7R 10%