CHD15HDSCEIY
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
INSERT HD15 RCPT COUPLER
Catalog
Keystone - Inserts
DataSheet
CHD15HDSCEIY PDF
Type Description
Series:PanNet®
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:D-Sub
Exterior Type (Adapter End):D-Sub 15 pos HD Receptacle, Female Socket
Interior Type (Adapter End):PCB
Exterior Housing Material:-
Interior Housing Material:Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
Exterior Housing Color:Ivory
Interior Housing Color:Ivory
Exterior Contact Material:-
Interior Contact Material:-
Exterior Contact Finish:-
Interior Contact Finish:-
Operating Temperature:-
Ratings:-
Specifications:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
J00029L0036
J00029L0036
AMJ-MODULE K CAT.6A T568A
CJ588GRY
CJ588GRY
MINI-COM MODULE, CAT 5E, UTP, 8
NKP5E88MRD
NKP5E88MRD
INSERT RJ45 JACK TO IDC CONN
Q8P1CXXB24E
Q8P1CXXB24E
INDICATOR 24V 8MM PROMINENT BLU
CHD15HDSCEIY
CHD15HDSCEIY
INSERT HD15 RCPT COUPLER
USB-RS232-WE-5000-BT_0.0
USB-RS232-WE-5000-BT_0.0
CABLE USB RS232 WIRE END 5M
3PN501B
3PN501B
VARIABLE TRANSFORMER 140V 5A