CM35MSSEI
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
STEREO CONNECTOR, 3.5MM, ELECTRI
Catalog
Keystone - Inserts
DataSheet
CM35MSSEI PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:-
Exterior Type (Adapter End):-
Interior Type (Adapter End):-
Exterior Housing Material:-
Interior Housing Material:-
Exterior Housing Color:-
Interior Housing Color:-
Exterior Contact Material:-
Interior Contact Material:-
Exterior Contact Finish:-
Interior Contact Finish:-
Operating Temperature:-
Ratings:-
Specifications:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
J00029B0061
J00029B0061
AMJ COUPLER K CAT.6A
CJH6X88TGGR
CJH6X88TGGR
CAT6A SPRING SHUTTERED JACK, TG
AMJ-MODULE K T568 B
RWR71S1000FSS73
RWR71S1000FSS73
RES 100 OHM 2W 1% WW AXIAL
CM35MSSEI
CM35MSSEI