10124677-0101S03LF
Description
CONN SKT DIMM 288POS SMD
DataSheet
10124677-0101S03LF PDF
Part Status:Active
Connector Style:DIMM
Number of Positions:288
Memory Type:DDR4 SDRAM
Standards:MO-309
Mounting Type:Surface Mount
Features:Board Lock, Latches
Mounting Feature:Normal, Standard - Top
Contact Finish:Gold
Contact Finish Thickness:30.0µin (0.76µm)
Quantity Unit Price Ext. Price
10140702-0311303LF
10140702-0311303LF
DDR4 288P SMT ASSY
10145891-1632K13LF
10145891-1632K13LF
DDR4 288P SMT ASSY
10145226-0040N13LF
10145226-0040N13LF
DDR4 288P TH ASSY
0603J0501P00BAT
0603J0501P00BAT
CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0603
1812Y1000221FFT
1812Y1000221FFT
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 1812
GJM0225C1C8R8CB01L
GJM0225C1C8R8CB01L
CAP CER MLCC
10124677-0101S03LF
10124677-0101S03LF
CONN SKT DIMM 288POS SMD