10136688-1202N03LF
Manufacturer
Storage & Server IO (Amphenol ICC)
VIGOR # :
Description
DDR4 288P TH ASSY
Catalog
Memory Connectors - Inline Module Sockets
DataSheet
10136688-1202N03LF PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Part Status:Active
Connector Style:-
Number of Positions:-
Memory Type:-
Standards:-
Mounting Type:-
Features:-
Mounting Feature:-
Contact Finish:-
Contact Finish Thickness:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN SKT MINIDIMM 200POS R/A SMD
10141997-001RLF
10141997-001RLF
DDR4 SO DIMM 4.0H STD
CONN SKT FB-DIMM 240POS PCB
8664
LENS YLW 180DEG FRESNEL RING SNP
V15PM10HM3/H
V15PM10HM3/H
DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277A
MX25V8006EM1I-13G
MX25V8006EM1I-13G
IC FLASH 8MBIT SPI 75MHZ 8SOP