10124632-0042001LF
Description
CONN SKT DIMM
Catalog
Memory Connectors - Inline Module Sockets
DataSheet
10124632-0042001LF PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Part Status:Active
Connector Style:-
Number of Positions:-
Memory Type:-
Standards:-
Mounting Type:-
Features:-
Mounting Feature:-
Contact Finish:-
Contact Finish Thickness:-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
10117865-052FSRLF
10117865-052FSRLF
CONN SKT SODIMM 200POS SMD REV
59404-B028
59404-B028
CONN SODIMM
10124632-0211C03LF
10124632-0211C03LF
CONN SKT DIMM 288POS PCB
CCPD-033X-50-100.00
CCPD-033X-50-100.00
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL