10124677-0222R11LF
Description
CONN SKT DIMM
DataSheet
10124677-0222R11LF PDF
Part Status:Active
Connector Style:-
Number of Positions:-
Memory Type:-
Standards:-
Mounting Type:-
Features:-
Mounting Feature:-
Contact Finish:-
Contact Finish Thickness:-
Quantity Unit Price Ext. Price
10081530-12217LF
10081530-12217LF
CONN SKT RDIMM 240POS PCB
10145891-0311K11LF
10145891-0311K11LF
DDR4 288P SMT ASSY
CONN SKT RDIMM 240POS SMD
LOW PROFILE SOLENOID - 0EC 12 VD
NTE5462
NTE5462
SCR 100V 10A TO220