10124677-0301113LF
Description
CONN SKT DIMM
DataSheet
10124677-0301113LF PDF
Part Status:Active
Connector Style:-
Number of Positions:-
Memory Type:-
Standards:-
Mounting Type:-
Features:-
Mounting Feature:-
Contact Finish:-
Contact Finish Thickness:-
Quantity Unit Price Ext. Price
10023061-10227LF
10023061-10227LF
CONN SKT DIMM 240POS PCB
DDR4 288P TH ASSY
CONN SKT DIMM 288POS SMD
1206Y0630392FAR
1206Y0630392FAR
CAP CER 3900PF 63V C0G/NP0 1206
HOOK-UP WIRE SC 1 22AWG BU FEET
10124677-0301113LF
10124677-0301113LF
CONN SKT DIMM
GA0402D120FXBAP31M
GA0402D120FXBAP31M
CAP CER 12PF 100V HI FREQ 0402