AX100339
Manufacturer
Belden
VIGOR # :
Description
PS5 BIX DVO OUTLET,FLUSH
Catalog
Modular Connectors - Jacks
DataSheet
AX100339 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:-
Number of Positions/Contacts:-
Number of Ports:-
Number of Rows:-
Mounting Type:-
Orientation:-
Termination:-
Shielding:-
Ratings:-
Features:-
LED Color:-
Ingress Protection:-
Tab Direction:-
Contact Material:-
Contact Finish:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RJHSEE48GA1
RJHSEE48GA1
CONN MOD JACK 8P8C SHLD
RJE7118812A2
RJE7118812A2
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
RJHSE5381A2
RJHSE5381A2
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHLD
06031C223KAT2A
06031C223KAT2A
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0603
ATM1560L1-CT
ATM1560L1-CT
15.6" IPS LCD FHD, 400 NITS PCAP
ECJ-0EB1H151K
ECJ-0EB1H151K
CAP CER 150PF 50V X7R 0402