
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 5655, Kyocera |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Receptacle, Floating |
| Number of Positions: | 100 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Number of Rows: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | Board Guide, Solder Retention |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | - |
| Mated Stacking Heights: | 7mm |
| Height Above Board: | 0.226" (5.74mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 245655100700829+T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
CONN RCPT 34POS SMD GOLD
CONN HDR 120POS SMD GOLD
RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805
18 WATTS AC/DC EU WALL ADPTER VI
RECEPT 0.5MM - 7MM - VERT -FLOAT
LE PRESSURE SWITCH