
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SlimStack Armor 505066 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Number of Positions: | 14 |
| Pitch: | 0.014" (0.35mm) |
| Number of Rows: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | Pick and Place, Solder Retention |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | 4.00µin (0.100µm) |
| Mated Stacking Heights: | 0.6mm |
| Height Above Board: | 0.023" (0.59mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 64000 |
Current price of 5050661422 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
0.80 MM SEARAY HIGH-SPEED HIGH-
CONN DIFF ARRAY RCP 40P SMD GOLD
BOARD TO BOARD
XTAL OSC XO 116.4800MHZ CMOS SMD
CONN RCPT 14POS SMD GOLD
2MM TERMINAL STRIP
TERM BLK 15POS TOP ENT 3.5MM PCB