
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DF23 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Number of Positions: | 12 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Number of Rows: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | - |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | - |
| Mated Stacking Heights: | 1.5mm |
| Height Above Board: | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of DF23C-12DP-0.5V(91) is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN DIFF ARRAY PLG 40P SMD GOLD
CONN 22POS SCKT SLDR
CONN HDR 10POS SMD GOLD
357 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN PLUG 12POS SMD GOLD
PRESSURE TRANSDUCER