
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MOBO® 9158 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Stacking Compression |
| Number of Positions: | 28 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Number of Rows: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | - |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | 10.0µin (0.25µm) |
| Mated Stacking Heights: | 2.1mm ~ 2.7mm |
| Height Above Board: | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 009158028025062 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN DIFF ARRAY PLG 64P SMD GOLD
CONN PLUG 160POS SMD GOLD
BTB 60P P=0.8MM RECEPTACLE H=11.
5" PRE-CRIMP A2040 WHITE
322 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
CONN STACKING
PRESSURE SENSOR