
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SlimStack 504622 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Number of Positions: | 20 |
| Pitch: | 0.014" (0.35mm) |
| Number of Rows: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | Pick and Place, Solder Retention |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | - |
| Mated Stacking Heights: | 0.6mm |
| Height Above Board: | 0.019" (0.48mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 5046222012 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN STACKING 90POS SMD GOLD
CONN STACKING 100POS SMD GOLD
CONN STACKING 80POS SMD GOLD
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS
CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF SMD
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
CONN TERMINATOR PLUG SMB 50 OHM