
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SlimStack 503308 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Number of Positions: | 24 |
| Pitch: | 0.016" (0.40mm) |
| Number of Rows: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | Pick and Place, Solder Retention |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | 4.00µin (0.100µm) |
| Mated Stacking Heights: | 0.7mm |
| Height Above Board: | 0.023" (0.59mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 5033082452 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN HD ARRAY RCPT 100P SMD GOLD
CONN HDR 40POS SMD GOLD
CONN SOCKET 120POS SMD GOLD
INDUCT ARRAY 2 COIL 4.7UH SMD
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS
CONN PLUG 24POS SMD GOLD
THERMISTOR PTC 80 OHM 25% BEAD