
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SEARAY 46557 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Connector Type: | High Density Array, Female |
| Number of Positions: | 100 |
| Pitch: | 0.050" (1.27mm) |
| Number of Rows: | 4 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | Board Guide |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | 30.0µin (0.76µm) |
| Mated Stacking Heights: | 8.5mm, 9mm, 9.5mm, 10mm, 11mm, 11.5mm, 13.5mm |
| Height Above Board: | 0.258" (6.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 260 |
Current price of 0465577345 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN PLUG 34POS SMD GOLD
CONN HDR 208POS SMD GOLD
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
RES ARRAY 13 RES 33 OHM 14SOIC
PANEL MOUNT WHITE UNIVERSAL INDI
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
CONN HD ARRAY RCPT 100P SMD GOLD