1SNK508960R0000
Description
AUT SNK ACCESSORIES
Catalog
Terminal Blocks - Accessories
DataSheet
1SNK508960R0000 PDF
Type Description
Series:SNK
Package:Box
Part Status:Active
Type:End Plate
Number of Positions:-
For Use With/Related Products:SNK, ZS Series
Color:Gray
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
END COVER, LENGTH: 99.5 MM, WIDT
CONN TERM BLK STRN REL GRN 8POS
CONN TERM BLK COVER BLACK 10POS
CXA2540-0000-000N0UT450F
CXA2540-0000-000N0UT450F
LED ARRAY XLAMP CXA2540 19MM WHT
1SNK508960R0000
1SNK508960R0000
AUT SNK ACCESSORIES
TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER