
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSTVN |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 11 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 6 A |
| Voltage: | 125 V |
| Wire Gauge: | 20-30 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 30 |
Current price of OSTVN11A150 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 15P SIDE ENT 3.5MM PCB
TERM BLK 4POS SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 8P SIDE ENT 5.08MM PCB
XTAL OSC TCXO 38.8800MHZ LVCMOS
CONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB
B555 10X14 RED/BLK/WHT
TERM BLK 11P SIDE ENT 2.54MM PCB