
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | YL |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 2 |
| Positions Per Level: | 10 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 20 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of YL2021500000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 14P TOP ENT 5.08MM PCB
PCB TERM SPRING 6 P 2.54MM AKZ31
PCB TERMINAL
RES 104K OHM 1/8W .1% AXIAL
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
CIR BRKR MAG-HYDR 5A LEVER
TERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB