
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSTTR |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 13 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 20 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 11 |
Current price of OSTTR130551 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 5P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 4P SIDE ENT 9.53MM PCB
TERM BLOCK 12POS 45DEG 10MM PCB
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
TERM BLK 13P SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLK 14P SIDE ENT 5.08MM PCB