
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSTVJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 13 |
| Pitch: | 0.300" (7.62mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 20 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-30 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 14 |
Current price of OSTVJ136152 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERL-07 124K 2% T-1 RLR07C1243GR
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
TERM BLK 13P SIDE ENT 7.62MM PCB