
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Omnimate LM |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 21 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Vertical with Board |
| Current: | 20 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-24 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Orange |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 20 |
Current price of 1330670000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 13P SIDE ENT 3.81MM PCB
PCB TERM VERT TRIPLE LEVEL 508MM
TERM BLOCK 7POS 45DEG 5.08MM PCB
CONN SOCKET 28POS 0.1 GOLD PCB
DC DC CONVERTER 6.5V 150W
CAP ALUM 6800UF 200V SCREW
TERM BLK 21POS TOP ENTRY 5MM PCB