
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | T4 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 12 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-20 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2145 |
Current price of T41204500000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PCB TERMINAL
TERM BLK 2POS SIDE ENT 3.5MM PCB
PCB TERMINAL BLOCK, NOMINAL CURR
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ
SINGLE-ENDED MUX, 8 CHANNEL
ERC-50-500 8.56K .1% T-2 EK E3
TERM BLK 12P SIDE ENTRY 5MM PCB