
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | COMBICON SMKDSP |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 9 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | 55° (125°) Angle with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-30 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 1733486 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 7P TOP ENTRY 3.5MM PCB
TERM BLK 9P SIDE ENT 5.08MM PCB
TERM BLK 6P SIDE ENT 5.08MM PCB
IC REG CTRLR DDR 1OUT 40QFN
CONN RCPT 81POS 0.1 GOLD PCB
TERM BLOCK 9POS 55DEG 5MM PCB
INTEGRATED CIRCUITS