
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | COMBICON MKDSFW |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 7 |
| Pitch: | 0.138" (3.50mm) |
| Mating Orientation: | Vertical with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-30 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 1868173 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 9P SIDE ENT 5.08MM PCB
TERM BLK 6P SIDE ENT 5.08MM PCB
PCB TERMINAL
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
RES THICK FILM AXIAL
TERM BLK 7P TOP ENTRY 3.5MM PCB
TAPE DBL COAT GRY 3/4"X 9" 25/PK